Agnesa Vuthaj e rikthen Instagramin nA� biznes

http://langprollc.com/2018/02/12/how-much-minocycline-to-take-for-acne/ ShumA� kolege tA� saj ia kanA� pa hajrin. E duke e parA� kA�tA� gjA�, edhe Agnesa Vuthaj e ka rikthyer Instagramin nA� biznes, shkruan kolona.info.

Bazuar nA� postimet e fundit, Agnesa ka nis tA� reklamoj produkte tA� ndryshme, ndA�rsa kohA� mA� parA� ajo ka reklamuar vetA�m biznesin e saj prej A�antave dhe veshjeve nA� butikun e saj.

Ky mund tA� jetA� njA� biznes i mirA� pA�r bukuroshen Pejane. KA�tA� gjA� ka kohA� qA� po e praktikojnA� motrat KoA�i, Eni dhe Greta, Jonida Maliqi e shumA� tA� tjera./Kolona.info

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.